LED pracovní světla

Někdy je potřeba si opravdu dobře posvítit, na práci je zkrátka a dobře třeba výborně vidět. Zajímavou alternativou pro každého kutila tak jsou LED pracovní světla – minimální spotřeba energie, maximální životnost a svítivost, o jaké se Vám v případě klasických žárovek může jen zdát.

Pracovní světla vyrobená na základě LED technologie dokáží osvětlit hůře dostupná místa za nižší viditelnosti a hodí se jak pro pracovní, tak i nákladní vozidla, tedy nejen například do dílen či důlních šachet a tak podobně. Ať už jde o nákladní automobil, nakladač, osobní automobil, traktor či bagr, dokáží pracovat na maximální výkon i v opravdu extrémních podmínkách.

Minimální hmotnost oproti jiným produktům, dosvit až čtyři sta metrů a životnost kolem padesáti tisíc (nebo i více) hodin v závislosti na využívání. Tak přesně to jsou moderní LED pracovní světla, která umožní pracovat v podstatě kdykoliv a kdekoliv.

Výhodou LED osvětlení je až desetkrát vyšší účinnost než u klasických žárovek, což je pořád dvojnásobek výkonu klasické zářivky. Tyto typy osvětlení také neobsahují nebezpečné těžké kovy a jsou ideální, pokud je hodláte často vypínat a zapínat – což je při práci všeho druhu skoro nezbytnost. Vyšší pořizovací náklady se brzy vrátí (při denním využívání na každé směně je to rok nebo dva), jedinou drobnou nevýhodou je například možné zkreslení barev, to v případě, že budete využívat světlo složené z bílých LED.

LED pracovní světla se hodí jak do terénu (a to doslova a do písmene do každého počasí), tak i do provozů, výrobních hal a tak podobně. Snadná instalace i používání, zaměstnanci nebudou potřebovat žádná speciální školení, prostě si posvítí přesně tak, jak je zrovna v dané situaci potřeba.

cialis tabletten